Haraççı Mah. Yokuş Sok. No.4 Arnavutköy İstanbul
+90 212 683 2238

Hakkımızda

YILDIRIM AMBALAJ İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Biz Kimiz?

Kuruluşumuz; YILDIRIM AMBALAJ İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ahşap ambalaj üretimi faaliyetine 1965 yılında başlamıştır. Kurulduğu tarihten günümüze kadar ürün çeşitliliği ve hizmet anlayışını sürekli geliştirerek bugün sahip olduğumuz iş gücü ve yönetim politikalarımızla, 50 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekte olduğumuz ahşap ambalaj sektörünün öncü kuruluşları arasındaki haklı yerimizi korumaktayız.

Toplam 12000 m²’lik alan üzerinde yer alan 3000 m²’lik üretim tesisimizde günümüz teknolojisine uygun tam otomatik iş ekipmanlarımız, bilgisayar kontrollü makineler ve son sistem kurutma fırınımız, tüm mesleki eğitimlerini tamamlamış, alanında tecrübeli ve uzman çalışan kadromuz ile ISPM15 standardı ve IPPC direktiflerine uygun üretim yapmaktayız.

hakkımıza
ŞİRKET POLİTİKAMIZ
Yıldırım Ambalaj olarak temel ve kalıcı hedefimiz; Müşterilerimizin kalite, uygun fiyat ve termin konularındaki taleplerini sürekli bir şekilde karşılayarak uluslararası alanda rekabet eden bir dünya şirketi olmaktır.
Misyonumuz

Topluma ve çevreye saygılı, verimli, etkin ve yüksek sorumluluk bilinci içerisinde çalışarak sürdürülebilir karlılığı sağlamak. Kendini sürekli geliştiren dinamik insan kaynağımızla profesyonel bir ekip çalışması içerisinde, güvenilir, yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunarak maksimum müşteri memnuniyetine ulaşmak.

Vizyonumuz

Şirketimizin vizyonu günümüzün sürekli değişim ve gelişim anlayışı içinde; müşteri memnuniyeti ve toplam kalitede hedeflenen seviyeye, teknolojiyi en etkin şekilde kullanarak ulaşmaktır.

ÜrünlerİMİZ